Odhaľte sa!

👣 ODHAĽTE SA!

 

Internet a sociálne siete sú fenoménom, ktorý v pravý čas objavili aj politici 😊 Objavilo sa však aj množstvo nenávisti, tisícky často anonymných hejterov a trollov, ktorí sú schopní mediálnym lynčom zničiť človeka a jeho povesť.

 

Myslím si, že by bolo dobré, keby na Facebooku, alebo na rôznych blogoch mohli pôsobiť a komentovať iba ľudia, ktorí tam píšu pod svojím pravým menom, prípadne aj s fotografiou. Pod rúškom anonymity si títo hrdinovia dovoľujú písať to, čo by si verejne pod vlastným menom nikdy nedovolili a neodvážili sa.

 

.:.

Anton Pižurný

Nádej a Viera

06.07.2026

NÁDEJ A VIERA Marian Čekovský je skvelý muzikant a zabávač. Myslím si, že tento „kšeft“ zobral podľa hesla „Keď dávajú, ber“ a na tom celom sa výborne zabával, keď to naspieval s manželkou Natašou na Devíne 5.júla 2026 na „celoštátnych oslavách príchodu Cyrila a Metoda.“ Autorom hudby je výborný hudobník Bugala, autorom textu Vlado Krausz. Text [...]

Možno

21.06.2026

SLNEČNÁ BÚRKA Míňame sa ako myšlienky, ktorých hadie hlavy ešte spia, ale horúčava už syčí apokalyptickým ohňom nenávisti medzi národmi, hoci všetci máme rovnakú krv a spoločných predkov. Dokážeme tvoriť láskou nový život, zázrak nad zázraky. A rovnako ho dokážeme chladnokrvne zabíjať kyretážou, alebo raketami. Mám strach, že [...]