Ženy, vďaka za všetko…
.:.
P.S. Fico mohol dnes namiesto karafiátov odovzdávať ženám FFP2 🙂
P.S.S. : Vážený pán Tĺk, tu nejde o „kopnutie si do Fica“, skôr naopak, bol by to od neho výborný marketingový ťah.
Ženy, vďaka za všetko…
.:.
P.S. Fico mohol dnes namiesto karafiátov odovzdávať ženám FFP2 🙂
P.S.S. : Vážený pán Tĺk, tu nejde o „kopnutie si do Fica“, skôr naopak, bol by to od neho výborný marketingový ťah.
SLNEČNÁ BÚRKA Míňame sa ako myšlienky, ktorých hadie hlavy ešte spia, ale horúčava už syčí apokalyptickým ohňom nenávisti medzi národmi, hoci všetci máme rovnakú krv a spoločných predkov. Dokážeme tvoriť láskou nový život, zázrak nad zázraky. A rovnako ho dokážeme chladnokrvne zabíjať kyretážou, alebo raketami. Mám strach, že [...]
TICHO PO BÚRKE – Hromy, blesky – až sa nebo chveje… Vieme, že čo bolo, to už nie je, chcem zložiť svoj chrbát, kosti, hlavu, srdce preložiť na tú stranu pravú, – chcem dýchať po búrke ten čistý vzduch a tie dni skuhravé viac neprídu: Už kukučky do neba volajú, – že pomaly končí nádherný voňajún… .:. (c) anton andrej pižurný [...]
Naozaj nemám chuť čítať každý deň hlúpučké komentáre na cudzie blogy od tých anonymných ľudí, ktorí nemôžu prežiť ani jeden deň bez toho, aby nenapísali niekoľko nenávistných komentárov na rôzne blogy. Ako príklad uvádzam hoci hrdinu pod nickom „Ulmanus“. Samozrejme pod rúškom anonymity hrdinsky strieľajúc spoza klávesnice. Chcem upozorniť, že nie [...]
Dôvod jeho zadržania nie je známy.
Vojna trvá už 1 585 dní.
Príbeh budovy bývalého železničného učilišťa v Košiciach speje pomaly ku koncu.
Akcia sa uskutočnila na pokyn prezidenta Trumpa.
On pochopil, ze pizurny si chcel kopnut do... ...
Naozaj si to nepochopila? Prečo? ...
Prečo Fico? ...
Celá debata | RSS tejto debaty