
Mal som dobrý pocit


NÁŠ ŽIVOT HOŘÍ JAKO SVÍCE... Český básnik Václav Hrabě (13. júna 1940 Příbram – 5. marca 1965 Praha) je známy ctiteľom českej beatnickej poézie ako jedna z legiend. Bol nielen básnikom. Bol aj muzikant, básnik – pesničkár, trochu anarchista, štipku bluesman s dušou napáchnutou Ginsbergom. Václav bol autorom mnohých nesmrteľných veršov, plných bolestnej pravdy, [...]
Iba snáď to, že sa teším na ostrovtipné komentovanie tejto satiry anonymným „fúrikom“, ktorý už čoskoro nebude anonymným. 🙂 P.S. Súdruhom som nikdy nebol, ani nie som a nikdy som nebol členom žiadnej strany.
Za každého zabitého Rusa dostane ukrajinský vojak 15-tisíc hrivien. Koľko je to eur a aká je odmena za zajatého okupanta?
O osude volebného práva tisícok Slovákov žijúcich v zahraničí stále nie je rozhodnuté.
Záchrana symbolu Piešťan je nielen drahá, ale aj komplikovaná.
Pri Bielom dome si dal postaviť klietku na zápas bojových športov, čaká ho vojenská prehliadka a jeho tvár má byť na bankovkách. Donald Trump má dnes 80.
Nečítala som tvoju Sofiinu voľbu, čítala som... ...
Celá debata | RSS tejto debaty