TICHO PO BÚRKE
–
Hromy, blesky – až sa nebo chveje…
Vieme, že čo bolo, to už nie je,
chcem zložiť svoj chrbát, kosti, hlavu,
srdce preložiť na tú stranu pravú,
–
chcem dýchať po búrke ten čistý vzduch
a tie dni skuhravé viac neprídu:
Už kukučky do neba volajú,
–
že pomaly končí nádherný voňajún…
.:.
(c) anton andrej pižurný
foto Ľuboš Juruš

Celá debata | RSS tejto debaty