Noví poslanci NR SR – Geissovci

VZÁCNA MEDZIŠTÁTNA NÁVŠTEVA
 
Konečne máme koho voliť. Vrelo očakávaná medzištátna návšteva konečne prebehla s veľkým úspechom. Rodinku Geissenovcov pozval na návštevu člen Vlády Slovenskej republiky mini/ster hospodárstva SR pán Sulík, keď spolu večerali v Dubaji.
 
Vzácnu návštevu vkusne uvítala známa bojovníčka Všadebolka JéBéCé, poslankyňa Národnej rady Slovenskej republiky.
 
Rodinka Geissenová navštívila aj NR SR, vyskúšala si rečnícky pult. Zdá sa že Slováci konečne budú mať koho voliť. Naozaj už len toto tu chýbalo.
 
.:.
(ap)
foto a.a.

Česko sa vydalo slovenskou cestou

02.02.2026

ČESKO SA VYDALO SLOVENSKOU CESTOU Už je to naozaj choré. Ak v niečom nesúhlasím s opozíciou, okamžite som nálepkovaný ako volič Smeru SD alebo vládnych strán, prípadne rusofil. V posledných voľbách som sa na nich nezúčastnil, lebo som naozaj nemal koho a nemienil som ani voliť „menšie zlo“. Zdá sa, že ani v tých budúcich nebudem mať koho voliť. [...]

kočner kuciak zsuzsoá

Vražda Kuciaka: Kočner bude čeliť otázkam sudcu

13.02.2026 08:00

Obžalovaný Kočner plánuje vypovedať na piatkovom hlavnom pojednávaní.

Americká lietadlová loď USS Gerald R. Ford

USA vyslali na Blízky východ už druhú lietadlovú loď

13.02.2026 07:14

Napriek rokovaniam Trump spustil posilňovanie vojenskej prítomnosti USA v oblasti Perzského zálivu.

Most Hlinkova9

Kľúčový most v Košiciach ide do rekonštrukcie. Práce potrvajú takmer dva roky

13.02.2026 07:00

Magistrát chce v priebehu niekoľkých mesiacov opraviť most a postaviť kruhový objazd.

Vojna na Ukrajine, ukrajinský vojak, Grad, raketomet

ONLINE: Spojenci Ukrajiny jej po rokovaní v Bruseli prisľúbili pomoc za 35 miliárd

13.02.2026 06:40, aktualizované: 07:49

Vojna na Ukrajine trvá už 1 450 dní