K. k. t, . iča, . ebať. . .

PRÍJEMNÁ DOVOLENKA
 
Na vodnej nádrži Hrabovo pod Maliným Brdom bolo fajn, až na piatich výrastkov, asi vo veku trinásť rokov, ktorí na plné gule púšťali rapové „pesničky“, kde bolo každé druhé slovo „k,k,t“, „.iča“, „.ebať“, „cecky“ a tiež sa sami tak vyjadrovali.
 
Kto môže za tento stav? Škola? Rodičia? Spoločnosť?
Boli dosť arogantní a nikto im na ich správanie nič nepovedal, čím vlastne ich vulgarizmy zlegalizovali.
 
Ak sa toto deje v roku 2021, čo bude o pár rokov?
 
.:.

Kryl

03.03.2026

Kryl vo svojej tvorbe veľmi presne kritizoval a pranieroval svoju dobu. Ale ak by dnes žil, toľko svinstva, zla a klamstiev by neuniesol ani on. Nech mu je preto zem ľahká….ap

Umelá inteligencia

25.02.2026

Krásny sen

23.02.2026

KRÁSNY SEN MEDZI TEBOU A ZEMOU Sníval sa mi krásny sen o našom milovaní, o splynutí našich tiel a duší. Pohla sa s nami zem. Potom som sa prebudil, bol som v posteli sám a médiá boli plné správ o zemetrasení… .:. Anton Pižurný

KĽDR / Raketa /

Severná Kórea odpálila približne desať balistických rakiet

14.03.2026 12:42

Pchjongjang varoval pred „vážnymi následkami“ v prípade ohrozenia jeho bezpečnosti počas spoločných vojenských cvičení Južnej Kórey a USA.

USA médiá úrady weby výpadok Fastly

Pentagon a Biely dom tvrdo zaútočili na televíziu CNN pre správy o vojne s Iránom

14.03.2026 12:20

Šéf CNN obvinenia odmietol a zdôraznil, že cieľom redakcie je informovať verejnosť pravdivo.

Florista a stylista Ivan Bednárik: Symbolika farieb už neplatí

Kedysi hviezda Telerána a kamarát celebrít. Dnes po známom Slovákovi pátra polícia

14.03.2026 11:50

Pred takmer dvadsiatimi rokmi si splnil svoj veľký sen a otvoril vlastné kvetinárstvo.