
SLNEČNÁ BÚRKA Míňame sa ako myšlienky, ktorých hadie hlavy ešte spia, ale horúčava už syčí apokalyptickým ohňom nenávisti medzi národmi, hoci všetci máme rovnakú krv a spoločných predkov. Dokážeme tvoriť láskou nový život, zázrak nad zázraky. A rovnako ho dokážeme chladnokrvne zabíjať kyretážou, alebo raketami. Mám strach, že [...]
TICHO PO BÚRKE – Hromy, blesky – až sa nebo chveje… Vieme, že čo bolo, to už nie je, chcem zložiť svoj chrbát, kosti, hlavu, srdce preložiť na tú stranu pravú, – chcem dýchať po búrke ten čistý vzduch a tie dni skuhravé viac neprídu: Už kukučky do neba volajú, – že pomaly končí nádherný voňajún… .:. (c) anton andrej pižurný [...]
Naozaj nemám chuť čítať každý deň hlúpučké komentáre na cudzie blogy od tých anonymných ľudí, ktorí nemôžu prežiť ani jeden deň bez toho, aby nenapísali niekoľko nenávistných komentárov na rôzne blogy. Ako príklad uvádzam hoci hrdinu pod nickom „Ulmanus“. Samozrejme pod rúškom anonymity hrdinsky strieľajúc spoza klávesnice. Chcem upozorniť, že nie [...]
SNS nepodporí rozpočet, ak dôchodcovia nad 90 rokov nedostanú aspoň 824 eur.
Útok na tanker, hrozby Iránu a americké údery.
Na stole je podľa premiéra ďalší plán na obrovskú vojenskú finančnú pomoc pre Ukrajinu.
Premiér podotkol, že je odporcom toho, aby sa neustále predlžoval vek odchodu do dôchodku.
Žiadny *Bolek ale Lasica, ktorého nepresne... ...
Aké výstižné! ...
Celá debata | RSS tejto debaty