
SLNEČNÁ BÚRKA Míňame sa ako myšlienky, ktorých hadie hlavy ešte spia, ale horúčava už syčí apokalyptickým ohňom nenávisti medzi národmi, hoci všetci máme rovnakú krv a spoločných predkov. Dokážeme tvoriť láskou nový život, zázrak nad zázraky. A rovnako ho dokážeme chladnokrvne zabíjať kyretážou, alebo raketami. Mám strach, že [...]
TICHO PO BÚRKE – Hromy, blesky – až sa nebo chveje… Vieme, že čo bolo, to už nie je, chcem zložiť svoj chrbát, kosti, hlavu, srdce preložiť na tú stranu pravú, – chcem dýchať po búrke ten čistý vzduch a tie dni skuhravé viac neprídu: Už kukučky do neba volajú, – že pomaly končí nádherný voňajún… .:. (c) anton andrej pižurný [...]
Naozaj nemám chuť čítať každý deň hlúpučké komentáre na cudzie blogy od tých anonymných ľudí, ktorí nemôžu prežiť ani jeden deň bez toho, aby nenapísali niekoľko nenávistných komentárov na rôzne blogy. Ako príklad uvádzam hoci hrdinu pod nickom „Ulmanus“. Samozrejme pod rúškom anonymity hrdinsky strieľajúc spoza klávesnice. Chcem upozorniť, že nie [...]
Multifunkčná kaďa je súčasťou relaxačnej zóny, k dispozícii je miestnym aj turistom.
Už o týždeň sa bude konať na Slovensku referendum, v ktorom budú Slováci rozhodovať o dvoch otázkach.
Na Vrabčích horách v Moskve pribudla nová pozícia protivzdušnej obrany.
Na takmer celom Slovensku platia výstrahy pred horúčavami.
+++++ proti fašizmu by ani Kryl nič nezmohol. ...
Kryl bol z inej doby,Co by robil dnes,možeme... ...
Celá debata | RSS tejto debaty