Dvaja experti

Na Slovensku je to takto

16.11.2025

HOŠÍ, KLÍDEK, BONY BUDOU! JA SOM BOĽŠEVIK, TY SI NEOBOĽŠEVIK, TAk ČO SA BUDEME… ČLENSKÁ ZÁKLADŇA (Y) BUDE AJ NOVÁ KOALÍCIA (y) foto a.a.

Bude Majdan?

16.11.2025

BUDE17. NOVEMBRA 2025 V BRATISLAVE MAJDAN? .:.

Zbaľte sa a vypadnite

14.11.2025

ZA MISU ŠOŠOVICE BY STE PREDALI NAŠU KRAJINU Je najvyšší čas ukončiť Vaše zasadnutie, ktoré ste zneuctili Vaším pohŕdaním všetkými cnosťami a znesvätili praktizovaním všetkého zla; ste banda ničomníkov a nepriatelia akejkoľvek blahodarnej vlády; ste horda žoldnierskych lotrov, za misu šošovice by ste zapredali Vašu krajinu. Je medzi Vami nejaká [...]

Fico, Orbán

Fico upúšťa od spojenectva s Orbánom, zvažuje založiť v europarlamente vlastnú frakciu socialistov

17.11.2025 18:20

Fico zrušil rokovania s Orbánom o vstupe do Patriotov pre Európu, namiesto toho chce Smeru založiť v europarlamente vlastný „protivojnový“ klub.

fico,  poprad

Popradské gymnázium čelí hrubým nenávistným prejavom. Riaditeľka: Útočiť na pedagóga a žiakov je neprijateľné

17.11.2025 16:47

Riaditeľka upozornila, že učiteľ a jeho žiaci sa stali terčom útokov, osočovania a „hejtu“.

Peter Kmec

Prezident je pripravený prijať demisiu Petra Kmeca

17.11.2025 16:09

Prezident podľa vlastných slov nemieni naťahovať čas ani robiť obštrukcie.

Nigéria, Boko Haram, vojaci

Ozbrojenci na severozápade Nigérie uniesli 25 študentiek z dievčenskej školy

17.11.2025 16:01

Pri útoku zabili jedného zamestnanca školy a ďalšieho zranili, informovala polícia.