
Týka sa to aj niektorých českých hercov a režisérov…
(AP)

Týka sa to aj niektorých českých hercov a režisérov…
(AP)
V čase o 17. novembri 1989 sa organizovali aj takzvané „Dialógy“ kedy členovia MO VPN navštevovali organizácie a diskutovali s ich vedúcimi pracovníkmi. V niektorých prípadoch to malo za následok odstúpenie riaditeľov z funkcie. Musím ale priznať, že sa táto situácia niekde aj zneužívala a na uvoľnené miesta sa dosadzovali členovia VPN…. ale tak to bolo aj [...]
Národnú radu Slovenskej republiky (NR SR) môže rozpustiť prezident Slovenskej republiky, avšak len za presne definovaných ústavných podmienok, najčastejšie vtedy, ak parlament nevie vysloviť dôveru vláde, nevysloví jej nedôveru alebo neprehlasuje dôležité zákony a tým paralyzuje chod štátu, ako to stanovuje článok 102 ústavy.
Hnev voči vláde maďarského premiéra Viktora Orbána by sa tak mohol ďalej stupňovať.
Informovali o tom Raši a Kamenický a vyjadrili úprimnú sústrasť rodine zosnulého.
Stalo sa tak po rokovaniach amerického vyslanca v Minsku, ktorý skôr oznámil, že Washington zruší sankcie na kľúčovú komoditu z Bieloruska.
Podľa Fica má hlava štátu okrem práva veta aj povinnosť rešpektovať realitu a zločiny, ktoré sa diali v minulosti.
Každý môže mať na vec vlastný názor. Aj tento... ...
+++ ...
Celá debata | RSS tejto debaty